Bauskas 2. vidusskola uzsākusi darbu pie projekta SAM 8.3.1.1”Kompetenču pieeja balstīta vispārējās izglītības satura aprobācijā un ieviešanā”

Aktualitātes: 2017. gada 16. augusts

Projekta ietvaros pirmklasnieku nometnē ”Spārīte” devīto ,desmito, vienpadsmito un divpadsmito klašu skolēni vadīja ķīmijas darbnīcas, tādējādi pārliecinoties par savām kompetencēm izmantot iegūtās zināšanas praktiskā darbā.

1

11. Klase skolnice Undīne Čekstere vada darbnīcu „Kā nokrāsot ūdeni”

2

10. klases- skolnieces Nikola Freimane un Alise Lapsa Vada darbnīcu „Piensaimniecība”

3

9. klases skolnieces Monika Ševgeņuka un Una Filipoviča darbnīcā ‘’Kā dzelzi izvilkt no ūdens”

4

10. klases skolniece Amanda Sama māca uzpildīt biretes

5

Flaberu darbnīcu vadīja 10 klases skolnieces Karīna Baļuka un Viktorija Mahļiņeca

6

9. klases skolniece Evelīna Barkovska māca atpazīt barošanās ķēdes dabā

7

Ar krāsu pasauli iepazīstina 11.klases skolnieces Marika Čehoviča un Sindija Ostrojanova

8

Ar svēršanas noteikumiem iepazīstina 11. klases skolnieces Samanta Bosakova un Katrīna Ļizaņeca

9

12. klases skolēni Kevins Berlinskis un Artūrs Stīpnieks palīdz izprast mikroskopa darbību

Projekta ietvaros darbojās ķīmijas skolotāja Anita Zibola, neatsverams palīgs- Lāsma Krastiņa.

Paldies jauno pirmklasnieku audzinātājām par palīdzību!