Bauskas novada skolu dabaszinību konkurss 2015. gada 13. martā

Aktualitātes: 2015. gada 16. marts

Jau par tradīciju kļuvis  Bauskas novada  7. un 8. klašu skolēnu dabaszinību konkurss, kurā tiek demonstrētas izglītojamo mācību procesā iegūtās prasmes dabaszinības parādīt aizraujoši un interesanti.

7. klašu skolnieces Diāna Jaroško un Līva Puriņa  vienaudžiem parādīja kā ar ciparu palīdzību var noteikt apavu izmēru un cilvēka vecumu.

Tika pārbaudīta arī kustību koordinācija, mēģinot ar vienu roku zīmēt taisnstūri ,bet ar otru riņķa līniju.

Pārsteidzoša bija „putu čūska,” kuru no mērcilindra  izvilināja  8.klases skolnieks Renāts Popovičs

Jānis Lipskis Demonstēja ugunīgu vulkāna izvirdumu.

Karīna Baļuka un Viktorija Mahļineca locīja mājdzīvnieku  kaulus kā gumijas caurules. Bet Veronika Podeļska un Undīne Čekstere darbojās kā pareizās debespuses noteicēji uz vientuļa kuģa.

Konkursam palīdzēja sagatavoties pedagogi Melānija Antonoviča,  Anita Zibola, Tatjana Kazačenoka un Guntis Abražūns.