Godina Bauskas novada labākos pedagogus

Aktualitātes: 2012. gada 15. novembris

Otrdien, 2012.gada 13. novembrī, Bauskas kultūras centrā notika tradicionālais sarīkojums «Bauskas novada Gada skolotājs» .

Izcilākajiem pedagogiem pasniedza dāvanas, pašvaldības atzinības rakstus, viņiem dziedāja Bauskas Valsts ģimnāzijas koris, vokālā studija «Miljons» un mūziķis Normunds Rutulis.

Pedagogu darbs Bauskas novadā tika vērtēts sešās nominācijās. Vislielākais pretendentu skaits bija titulam «Gada skolotājs pamatskolā». To ieguva Bauskas pamatskolas skolotāja Daiga Sējēja.
Titulu «Gada skolotājs pirmsskolā» ieguva bērnudārza «Pasaulīte» skolotāja Daiga Krūmiņa.
Par labāko pedagoģi sākumskolu grupā nosaukta Bauskas sākumskolas pasniedzēja Anita Feldmane.
Labākā pedagoģe vidusskolas klasēs šogad ir Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotāja Lilita Krastiņa.
No trim kandidātiem titulu «Gada labākais izglītības iestādes vadītājs vai vietnieks» ieguva Pamūšas speciālās internātpamatskolas direktora vietniece Inta Feldmane.
Bauskas bērnu un jauniešu centra pasniedzēja Daile Feldmane ir titula «Gada skolotājs interešu izglītībā» ieguvēja
Gada skolotāju titulu ieguvējiem tika dāvāti velosipēdi, saimniecībā noderīgas lietas saņēma visi pretendenti.

Konkursa «Gada skolotājs» laureāti:

«Gada skolotājs sākumskolā»:
Evita Zeltiņa – Vecsaules pamatskola,
Jeļena Šmite – Bauskas 2. vidusskola,
Anita Feldmane – Bauskas sākumskola,
Helēna Ērgle – Uzvaras vidusskola.

«Gada skolotājs pamatskolā»:
Jeļena Bulīga – Jaunsaules pamatskola,
Dangute Vīgupa – Codes pamatskola,
Alla Latūne – Bauskas 2. vidusskola,
Inese Karūsa – Bauskas Valsts ģimnāzija,
Daiga Sējēja – Bauskas pilsētas pamatskola,
Zeltīte Šmite – Bauskas sākumskola,
Agra Pēkale – Mežotnes pamatskola,
Līga Bukša – Mežotnes internātvidusskola,
Mudra Šneidere – Pamūšas speciālā internātpamatskola.

«Gada skolotājs vidusskolā»:
Tatjana Kazačenoka – Bauskas 2. vidusskola,
Lilita Krastiņa – Bauskas Valsts ģimnāzija,
Marina Lazdiņa – Īslīces vidusskola,
Ieva Bračka – Uzvaras vidusskola.

Sveicam mūsu skolotājus!