Skola mūs gaidīs vienmēr

Aktualitātes: 2011. gada 16. februāris

Absolventu tikšanās un žetonu vakars – tā ir viena no Bauskas 2.vidusskolas tradīcijām, kura ik gadu notiek februāra pirmajā sestdienā, tātad šogad – 5. februārī.

Svētku sarīkojuma laikā katram 12. klases audzēknim pasniedza gredzenu, kurš apliecina skolēna piederību skolai. Saņēmām arī grāmatiņas par skolu un pildspalvas, kuras skolas direktore dāvināja, lai mēs veiksmīgi nokārtotu valsts centralizētos eksāmenus.

Skolas sarīkojumā pulcējās daudz absolventu, kuriem mēs, 12.klašu skolēni, veltījām savu sagatavoto priekšnesumu. Dziedājām, jokojām, dejojām un rādījām nelielus teātra uzvedumus. Visi – gan dienas, gan vakara, gan neklātienes skolēni bijām vienoti un cits citu atbalstījām. Šogad skolu beigs vislielākais vidusskolēnu pulks – 120.

Svētku vakarā īpaši pieminējām un atcerējāmies tos klases audzinātājus un absolventus, kuri skolu pabeidza jau pirms 5,10,15,20,30,35 un 40 gadiem. Zīmīgs šis gads ir arī skolas direktorei Verai Grigorjevai, kura šogad atzīmē 40 gadu jubileju kopš skolas beigšanas.

Paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja pasākuma organizēšanā. Īpaši jāpateicas skolotājām, izlaiduma klašu audzinātājām Diānai Siliņai, Natālijai Matulēvičai, Valentīnai Rajevskai un Dainai Burcevai, kuras deva vērtīgus padomus un atbalstīja mūs!

Ir grūti noticēt, ka šis ir mūsu pēdējais skolas gads un ir atlicis pavisam nedaudz. Šie 12 gadi ir pagājuši tik ātri, visus mūsu darbus un neveiksmes neaizmirsīsim nedz mēs, nedz arī skolotāji, un skola mūžam paliks mūsu sirdīs. Mēs no maziem, naiviem un zinātkāriem bērniem esam pārvērtušies par saprātīgām, izglītotām un spēcīgām personībām, esam pārliecināti, ka skolā vienmēr būsim gaidīti un skolas durvis mums vienmēr būs plati atvērtas.

Anastasija Kraule, 12.b klases skolniece