Starpnovadu Ekonomikas erudīcijas konkurss vidusskolēniem 10.aprīlī

Aktualitātes: 2015. gada 21. aprīlis

Starpnovadu Ekonomikas erudīcijas konkurss vidusskolēniem norisinās jau 7 gadu, to organizē Iecavas vidusskola. Mūsu skolas komanda sekmīgi piedalās jau 5 reizi. Esam ieguvuši gan pirmo, gan trešo vietu. Šajā reizē esam palikuši piektie, bet izvērtējot 16 – 14 komandu konkurenci, varam par sevi būt lepni! Mūsu komandas kapteinis Mārtiņš Marks, Māris 11. A klase, Viktorija – 11. B klase un Gerda un Matīss – 12. A klases skolēni!

Konkursa mērķis ir sekmēt konkurētspējīgas un atbildīgas personības attieksmi pret dažādiem ekonomiskajiem procesiem. Konkursa norisi un jautājumus izstrādā AS”Balticovo”, SIA „Iecavnieks”, AS „Dobeles dzirnavnieks”, „SEB” banka, kā arī laikraksts „Bauskas Dzīve”. Ļoti interesanti ir radošie konkursi, kuros skolēni parāda kreativitāti , kas nav pat saistībā ar mācību grāmatām, piemēram – jaunas aplikācijas veidošana telefoniem, gleznas veidošana no SIA „Iecavnieks” materiāliem(rapsis, linsēklas, eļļa,  u.c.) . Gatavojoties konkursam skolēni analizē uzņēmumu mājas lapu informāciju, apmeklē veikalus un pēta sortimentu, iepakojumu ,  daudz informācijas meklē bibliotēkās. Kapteiņu konkursā ļoti noderīgas ir pasaules mēroga ekonomikas rakstura ziņas un man prieks, ka skolēni tās labprāt sagatavo nākot uz ekonomikas mācību stundām. Šogad mūsu komanda ieguva 2. vietu AS „Dobeles dzirnavnieks” konkursā un saņēmām lielus dāvanu maisus ar produkciju, „Bauskas Dzīves „konkursā ieguvām 3. vietu  un saņēmām saldumu balvu, kā arī SEB bankas dāvanas.  Es lepojos ar skolēniem , kuri uzdrīkstas!

Skolotāja Iveta Leitlante