Aktualitātes: 2022. gada 22. marts

Bauskas 2.vidusskolas 11.un 12.klašu skolēni 11.martā devās uz izglītības izstādi “Skola- 2022” Ķīpsalā. Šis notikums bija ne tikai nozīmīgs ar to, ka varēja iepazīt jaunākās un aktuālākās tendences izglītībā, bet arī pēc ilgāka pārtraukuma piedalīties karjeras atbalsta pasākumā klātienē.

Ar skolēniem jau iepriekš bija pārrunāta izstādes apmeklējuma nozīme viņu turpmākās karjeras veidošanā. Staigājot un vērojot stendus, kā arī ieklausoties mācību iestāžu pārstāvju stāstījumā, skolēni guva visaptverošu priekšstatu par izglītības iespējām Latvijā un pasaulē. Jāpiebilst, ka daļa skolēnu uz izstādi devās ar konkrētu mērķi- vēlreiz nostiprināt savu pārliecību par izvēlēto augstskolu. Sagatavotajās anketās lasu pozitīvas atsauksmes par dzirdēto un redzēto.

Ņikita ( 11.a):”Izstāde deva iespēju aizpildīt Nacionālās Aizsardzības akadēmijas iestāšanās anketu, kā arī apskatīt Latvijas armijas bruņojumā esošos ieročus.”

Līga Krista( 11.a): “Es ieguvu informāciju par studijām ārzemēs. Izstādi noteikti iesaku apmeklēt arī nākamajā mācību gadā, jo, ja šaubies par tālākām studijām, šeit radīsi skaidrību.”

Adrians( 12.a): “Interesanti bija uzzināt par dažādām studentu korporācijām. Patīkami, ka guvu izsmeļošu informāciju par vairākām augstskolām.”

Saku paldies skolas vadībai par atbalstu brauciena organizēšanā.

Mārīte Aleksandrova, pedagogs- karjeras konsultants