Brīnumu pasaule projekta “Kompetenču pieeja mācību satura” ietvaros.

Aktualitātes: 2018. gada 6. decembris

Kā būtu, ja uz planētas Zeme temperatūra -194 grādi sals, varēja pārliecināties Bauskas 2.vidusskolas trešo un ceturto klašu skolēni 30. novembra pēcpusdienā, slāpeklim veltītajā pasākumā. Kā viesi bija ieradušies ari interesenti no piektās un astotās klases. Projekta „kompetenču pieeja mācību saturā” ietvaros Marika Čehoviča un Ērika Sudarkina no 12.a, Krišjānis Ķikurs no 10.a klases.

Ņikita Ņikitins no 8.a klases un Jēkabs Ķikurs no 8.b klases ieveda skatītājus brīnumu un pārsteigumu pasaulē, kurā ziedi sabirza sīkos gabalos tikai no pieskāriena. Bez piepūles ar olu varēja iesist naglas. Ēdot siera bumbiņas, no mutēm vēlās dūmu mutuļi.  Piepūstie baloni pazuda kā nebijuši mazā kastītē un pēc mirkļa parādījās no jauna. Noslēgumā vēl pelde mākoņos.

Vai tad tā nav īsta brīnumu pasaule?

Skolotāju –burvju komanda pēc eksperimenta. No kreisās puses-Krišjānis Ķikurs, Jēkabs Ķikurs, Erika Sudarkina, skolotāja Anita Zibola, Marika Čehoviča un Ņikita Ņikitins.

Projekta „kompetenču pieeja mācību saturā ietvaros”, bija iespēja parādīt prezentēšanas prasmes, kas bija iepriekšējā mācību gada uzdevums, kā arī pierādīt, ka un līdzdalība un radošums, mācību procesā izraisa pastiprinātu interesi par mācību priekšmeta apguvi.

Ķīmijas skolotāja –Anita Zibola