Krievu dziesmu izpildīšanas konkurss skolā un novadā

Aktualitātes: 2011. gada 30. marts

Izskanējis krievu dziesmu konkurss. Šogad to organizēja starp Bauskas novada izglītības iestāžu izglītojamiem un tās mērķis—rosināt un aktivizēt skolēnu interesi par šo svešvalodu un Krieviju, tās kultūru un tradīcijām. Mūsu skola vienmēr aktīvi piedalās šajā konkursā.

Pēc 1.martā aizvadītā krievu dziesmu konkursa skolā tā laureāti tika izvirzīti novada konkursam, kas risinājās 11.martā Bauskas 1.vidusskolā. Dalībnieku priekšrocība bija tāda, ka līdz konkursam tiem tika dotas vēl desmit dienas, lai kārtīgāk sagatavotos, veiktu kādus uzlabojumus vai pat izmaiņas savā priekšnesumā. Mūsu skolas pārstāvji šo laiku izmantoja lietderīgi un gatavojās ar pilnu atdevi. Pienāca konkursa diena, un mūsējie devās uz Bauskas 1.vidusskolu, lai aizstāvētu savas skolas godu. Konkursā piedalījās arī skolēni no Engures, Iecavas, Pilsrundāles, Tukuma un Vecumniekiem. Šajā dienā visiem dalībniekiem bija ļoti labs garastāvoklis un mērķis uzvarēt. Pavisam kopā tika demonstrēti 35 priekšnesumi, kā arī skatītājus ar savām dziesmām priecēja konkursa viesi. Godalgotas vietas netika ieņemtas dažādu iemeslu dēļ, bet mūsējie ir malači—ar pilnu atdevi viņi izdarīja visu, ko spēja. Dalībnieki guva labu pieredzi un pat jaunus draugus. Šis konkurss jau ir kļuvis par tradīciju, tāpēc tiksimies jau nākamgad, kad uzvara noteikti būs mūsu rokās!

Karīna Novikova, 11.a klases skolniece

1.martā Bauskas 2.vidusskolā notika krievu dziesmu izpildīšanas konkurss. Tajā piedalījās 13 klašu grupas no 5.-12.kl.

Apsveicam konkursa laureātus:

Klase

Dziesmas nosaukums

Vieta

5.-8.kl.grupa

5.a

Чунга – чанга

1.

5.b

Волшебник недоучка

2.

6.a

Ты меня любишь ?

3.

9.-12.kl.grupa

12.b

Если в сердце живет любовь

1.

11.a

Белые розы

2.

10.a

Студентка практикантка

3.