Eiropas diena skolā

Aktualitātes: 2019. gada 10. maijs

8.maijā skolā tika svinētas Eiropas dienas. Šogad aprit 15 gadi kopš Latvija ir Eiropas Savienībā. Skolas aktu zālē pulcējās 1. – 4.klašu skolēni ar klašu audzinātājām, lai uzzinātu vairāk par valstīm, kas ir ES. Katra klase prezentēja vienu valsti.

Par Dāniju stāstīja 1.a klases skolēni.

Mūsu kaimiņvalsts Lietuva 1.b klases skolēniem saistās ar teiku par Egli.

Austrija – katra tūrista paradīze. Kalni, alas, Vīne, mūzika, kristāli un zirgi. Par to visu stāstīja 2.a klases skolēni.

Parīze – Disnejlenda, izklaides un romantika – tas viss ir Francijā. 2.b klases skolēni bija pārvērtušies Dinsneja varoņu lomā.

Ar īpašu izdomu Angliju prezentēja 1.c klases skolēni, kuri bija pārģērbušies dažādu literārotēlu lomās (Mērija Popinsa, Šerlaks Holms un Harijs Poters).

3.a klases skolēni bija iepazinuši Īriju un ar lepnumu stāstīja interesantus faktus par šo valsti.

Ar Lotes zemi – Igaunīju bija iepazinušies 2.c klasesskolēni. Viņi bija izpētījuši gan igauņu alfabētu, gan dažādus vārdus igauņu valodā.

Vāciju prezentēja 3.b klases skolēni, kas bija savākuši daudz un dažādu informāciju skaitļos.

Patstāvīgi Spāniju, Itāliju izzinājuši bija ceturtās klases skolēni.

Liels paldies visām klases audzinātājām un skolēnu vecākiem par ieguldīto darbu pasākuma sagatavošanā.

Apkopoja: I.Golovčanska