Ekskursija pavasara ziedonī

Aktualitātes: 2019. gada 2. maijs

Kad daba lutina ar silto laiku un skaistajiem ziediem, 2.a un 2.c klases skolēni brauca mācību ekskursijā. Šoreiz skolēni apmeklēja Siguldā Turaidas pili, lai piedalītos radošajā nodarbībā „Kā celta Turaidas pils?”

Skolēnus sagaidīja gids, ģērbies mūku drēbēs un stāstīja par ķieģeļu pagatavošanu pils celšanai. Arī pašiem skolēniem bija iespēja pagatavot ķieģeļus pēc tādas pašas metodes kā tos gatavoja senāk. Darbs nemaz nebija tik viegls kā sākumā likās. Bija nepieciešama pacietība, spēks un sadarbība.

Tālāk skolēni devās uz Safarī parku „More”, kur bija iespēja aplūkot savvaļas briežus. Skolēni no rokas baroja dzīvniekus un priecājās par jaunajiem ragiem, kuri vēl ir ļoti mīksti. Dzīvnieki iepriecināja visus ekskursantus, neviens nepalika vienaldzīgs, aplūkojot staltos dzīvniekus.

Apkopoja: skolotāja I.Golovčanska