Izvēlēties un nebaidīties.

Aktualitātes: 2018. gada 15. novembris

Mēs, 2.vidusskolas audzēkņi, kopā ar skolotāju Melāniju Antonoviču, pedagoģi, karjeras konsultanti, karjeras nedēļas ietvaros piedalījāmies Zemgales novada reģionālajā diskusijā “Vadi savu karjeru PATS?”, kas norisinājās 2018.gada 9.oktobrī.

Diskusijā piedalījās trīs  dažādu profesiju pārstāvji. Viens no viņiem bija Ğirts Liuziniks, Latvijas Nacionālā teātra aktieris. Ğirta stāsts bija rotaļīgi interesants, viņa pieredze tāda, ka mums nevajag pārāk daudz domāt, bet vienkārši riskēt.  Ģ.Liuziniks nedomājot sācis mācīties par aktieri. Toties Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes vadošā pētnieka Māra Krievāna darbs nemaz nav izklaidējošs, bet tas ir interesants un aizraujošs atklāt ko jaunu. Pats pasākuma vadītājs Dinārs Zāģers, kas ir aktīvists un fitnesa treneris,  parādīja un atgādināja izvēlēties tādu karjeru, kura patīk, nevis kur labāk maksā.

Pats pasākums ļoti iedvesmoja un atklāja karjeru dažādību un to izaugsmi pasaulē. Man pašai tas noderēja un parādīja, ka man ir izvēle veidot savu nākotni uz patīkamiem un stabiliem panākumiem. Vēl no pasākuma tiešām varēja iegūt daudz drosmes un labus ieteikumus karjeras veidošanā.

Diāna Ratiņika 12.b klase