KONCERTLEKCIJA “Princeses mūzikas dārgumu lāde”

Aktualitātes: 2023. gada 28. jūnijs

1.-5.klašu skolēniem  25.maijā bija iespēja piedalīties Latvijas Skolas somas koncertlekcijā “Princeses mūzikas dārgumu lāde”. Ļoti sirsnīgs un skaists stāsts par princesi Miu, kura mēģināja atrast atslēgu savai mūzikas lādei. Lai to paveiktu nācās izpildīt dažādus uzdevumus. Princese ļoti aktīvi iesaistīja skolēnus visās uzdevumu izpildēs un bērni labprāt arī darbojās līdzi. Skolēni varēja minēt dziesmas no pazīstamām animācijas filmām, atkārtot nošu nosaukumus, atpazīt dažādus mūzikas intrumentus.
   Skolēni bija sajūsmā par šo pasākumu! Visām dziesmām dziedāja un dejoja līdzi. Skolēni arī atzina, ka ir uzzinājuši daudz jauna par dažādiem mūzikas instrumentiem, kā arī ieguvuši citas jaunas zināšanas.

I.Golovčanska