Labdarības pasākumi decembrī

Aktualitātes: 2019. gada 4. janvāris

Ziemassvētki ir ne tikai dāvanas un svētku gaidīšanas laiks, bet arī labdarības laiks, kad mēs katrs kļūstam saprotošāki, atsaucīgāki un laipnāki, kad smaids rotā mūsu sejas biežāk nekā ikdienā. Visi apkārt gaida brīnumu un tādu brīnumu šogad 12.decembrī centās uzburt mūsu skolas skolēni pirmsskolas izglītības iestādē “Zīlīte”.

1.-6.klašu skolēni arī šogad turpināja jau trešo gadu viesoties pirmskolas izglītības iestādēs, lai ar savām dziesmām, dzejoļiem un dejām iepriecinātu mazos bērnus un audzinātājas, nesot sveicienus no Bauskas 2.vidusskolas.

Šogad mazie skatītāji ar lielām ovācijām sagaidīja un pavadīja 4.a klases skolnieci Lauru Krasņikovu, kura priecēja ar savu ģitārspēli.

5.-6.klašu meitenēm deju solis bija īpaši viegls un raits, bet ar savām skanīgajām balsīm Ziemassvētku dziesmas izdziedāja 2.a, 2.b, 4.a, 4c.klases meitenes.

Pasākuma noslēgumā katramklausītājam tika pasniegta apsveikuma kartiņa, kuras palīdzēja gatavot ceturtoklašu skolotājas M.Aleksandrova, I.Hiršfelde un Dz.Pavāre. Par muzikālopavadījumu rūpējās mūzikas skolotāja D.Siliņa.

Sagatavoja: I.Golovčanska