Labdarības pasākums bērnudārzā

Aktualitātes: 2019. gada 20. decembris

     Ziemassvētki ir svētku gaidīšanas laiks un arī labdarības laiks, kad mēs katrs kļūstam saprotošāki, atsaucīgāki un laipnāki. Kad smaids rotā mūsu sejas biežāk nekā ikdienā. Visi apkārt gaida brīnumu un tādu brīnumu šogad 13.decembrī centās uzburt mūsu skolas skolēni ar svētku koncertu pirmsskolas izglītības iestāde “Zīlīte” audzēkņiem un audzinātājām.

    1.-5. klašu skolēni arī šogad turpināja jau ceturto gadu viesoties pirmskolas izglītības iestādēs, lai ar savām dziesmām, dzejoļiem un dejām iepriecinātu mazos bērnus un audzinātājas, nesot sveicienus no Bauskas 2.vidusskolas.

   Šogad mazos skatītājus apbūra 3.a klases skolnieces Emīlijas Ševčenko skanīgā balss.

   1.-3. klašu skolēnu deju solis bija viegls un raits, jo zālē sēž bijušās audzinātājas un priecājās par izaugušajiem audzēkņiem.

   Pasākuma noslēgumā katram klausītājam tika pasniegta dāvaniņa – apsveikuma kartiņa, kuras palīdzēja sagatavot ceturto klašu skolēni un  skolotājas J.Mozgovaja un I.Nikolajeva. Par muzikālo pavadījumu rūpējās mūzikas skolotāja D.Siliņa, bet par veiklo dejas soli skolotāja E.Brigmane.

Sagatavoja: I.Golovčanska