Latvijas Olimpiskā diena 2011

Aktualitātes: 2011. gada 5. oktobris

Aptuveni 400 dalībnieku, tai skaitā arī Bauskas 2.vidusskolas skolēni,  30. septembrī iesaistījās Olimpiskās dienas aktivitātēs Bauskā.

http://www.latvijasolimpiade.lv/olimpiska_diena/

Nāc un vingrot sāc

30.septembrī Latvijā, arī Bauskas novadā notika Olimpiskās dienas aktivitātes. Olimpiskā diena-Starptautiskās Olimpiskās komitejas rosi

nāts vienojošs sarīkojums, lai popularizētu sportu, kā arī aktīvu dzīvesveidu.

Sportisti pulcējās Brīvības bulvārī, tad skrējienā uz stadionu nesa lāpu. To nesa Ģirts Dubinskis, Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis. Olimpisko dienu pārstāvēja arī Bauskas 2.vidusskolas sportisti no sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas. Mūsu skolas futbolistu komandas ieguva 1.,2.vietu. 100m, 400m, 800m skrējienā vislabāk startēja J.Irmane, D.Koļesova, E.Ratkus, A.Kotenkova, L.Leja. Augstlēkšanā labāk veicās K.Fjodorovai. Jauniešu grupā labāko rezultātu 1500m skrējienā sasniedza M.Medvedjevs. ,,Jauno vieglatlētu kausā” atzīstamus rezultātus ieguva S.Poļakovs.

Man par saviem sasniegumiem jāpateicas Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenerei A.Indriksonei. Bez viņas es vispār nepiedalītos šajās sacensībās.

Laura L.,

10.a klases skolniece