Mārketinga un iedvesmas seminārs „Uzdrīksties uzvarēt!”

Aktualitātes: 2014. gada 13. oktobris

Mūsu skolas 7., 8., un 11. klases skolēni 7. oktobrī piedalījās Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija gada nozīmīgākajā skolu jauniešiem – mārketinga un iedvesmas seminārā „Uzdrīksties uzvarēt!”. Seminārs notika Rīgā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Multikino telpās. Semināra „Jauno uzņēmēju skolā 2014”  pirmajā daļā gan skolēni, gan skolotāji varēja apgūt kā uzsākt biznesa plānošanu un izprast kā  skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) izveidošana skolas laikā ietekmēs jauniešu dzīvi nākotnē, pat ja tā nebūs saistīta ar uzņēmējdarbību. Savā pieredzē dalījās SMU Eiropas fināla dalībnieki no Latvijas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas – SMU Garage Wooden Bow Ties, kuru ražotie koka tauriņi guvuši jau starptautisku atzinību.

Latvijā zināmi uzņēmēji, mārketinga un pārdošanas eksperti pastāstīja par biznesa modeļa izvēli uzņēmumam, par sava zīmola stāsta veidošanu un komunicēšanu, kā arī sniedza praktiskus pārdošanas un klientu apkalpošanas padomus.

Savukārt semināra otrajā daļā jaunieši varēja pielietot jauniegūtās zināšanas, lai paši ģenerētu biznesa idejas radošajās darbnīcās, kā arī patstāvīgi veica dažādus mārketinga un karjeras izglītības uzdevumus, iesaistot Rīga Plaza veikalus, kafejnīcas, pakalpojumu uzņēmumus.

Konferencē jaunieši uzzināja arī par Vides reklāmas konkursu, ko izsludināja un vērtīgas balvas nodrošinās JA-YE Latvija sadarbības partneris VAS Latvijas Valsts meži. Bija pārsteigumi no ilggadējā  JA-YE Latvija sadarbības partnera – prāmju operatora Tallink.

Apsveicam – Alise Lapsa no 7. A klases laimēja starp 500 skolēniem galveno balvu Ceļojumu uz Stokholmu!!!