Mūsu skolas audzēkņi piektdien, 31. maijā, piedalījās pasākuma «Jūras māte mani aicināja» radošajās darbnīcās, kas notika Rīgā, Vērmanes dārzā.

Aktualitātes: 2013. gada 4. jūnijs
      Skolotāja Anita Zibola informē, ka audzēkņu ķīmijas ārpusstundu nodarbībās veiktie pētījumi par ūdens kvalitātes noteikšanu ir atzinīgi novērtēti UNESCO izsludinātajā konkursā. Tādēļ skolas ķīmiķi saņēmuši uzaicinājumu 31. maijā piedalīties pasākumā «Jūras māte mani aicināja». Skolēni piedāvāja interesentiem apmeklēt viņu radošās darbnīcas, kur varēja noteikt jūras ūdens kvalitāti.
     Baltijas jūras ūdens sastāvu skatīja, nosakot tajā skābekļa saturu. Darbojoties ar mikroskopu, varēja vērot ūdenī esošos mikroorganismus. Tāpat bja iespēja pārliecināties par dzelzs, sēra, fosfātu, hlorīdu un karbonātu daudzumu jūras ūdenī, kā arī noteikt skābuma līmeni.
       Uz pasākumu devās septiņi skolas audzēkņi, kas vadīja šīs darbnīcas: Artūrs Pestrecovs, Mārtiņš Marks Pauls, Edijs Misa, Laura Leja, Elizabete Jaunzeme, Uldis Gābers, Stīvens Berlinskis.
Pilnu rakstu lasi šeit  –
http://bauskasdzive.diena.lv/portals/izglitiba/raksts.html?xml_id=32299