Mūsu skolas sākumskolēnu aktivitātes!

Aktualitātes: 2016. gada 24. novembris

Jau otro gadu mūsu skolas sākumskolas posma 3. un šajā mācību gadā 4. klases fakultatīvi apgūst „Finanšu pratības ABC.”  Esam iemācījušies daudz jaunu un dzīvei noderīgu lietu. Karjeras izglītības jomā esam uzzinājuši par profesijām, par to, kas notiek un kā strādā novada dome.

Jau iepriekšējā mācību gadā veidojām un organizējām ražošanas procesu virtuļu fabrikā un „ražojām”virtuļus. Sniedzām ēdināšanas pakalpojumus – demonstrējām ainas no restorānu  apmeklējuma (tika piedāvāta ēdienkarte, apkalpoti viesi utt.,) , ražojām mēbeles, audzējām dārzeņus  – bijām aktīvi dalībnieki preču un pakalpojumu tirgū.

Oktobrī apguvām teorētiskās un praktiskās zināšanas par celtniecības pasauli, par māju būvniecību, par to, kādas profesijas piedalās šajā nozarē.  Arī man , kā skolotājai bija interesanti uzzināt , ko nozīmē mājas priekšskats, mājas virsskats un mājas sānskats . Strādājām grupu darbos un „cēlām” savas mājas. Mācījāmies būt arhitekti, plānotāji, rasētāji, ainavu dizaineri , telpu dizaineri, celtnieki. Šajā praktiskās darbošanās reizē veiksmīgāk izdevās 4. A klasei. Veiktos darbiņus mazie uzņēmēji prezentēja saņemot no konkurentiem skaļus aplausus. Mājas visi interesenti varēja apskatīt skolas foajē.

Esmu ļoti priecīga, ka iepriekšējo gadu Skolēnu mācību uzņēmums „Hennas Tetovējumi” pēc vidusskolas absolvēšanas  turpina darbību jau citā kvalitātē!! Iepriekšējā mācību gadā SMU tika sveikts Bauskas novada Uzņēmēju pasākumā. Šogad 19. novembrī pasākumā mūsu skolu  uzņēmēju  Gada balva 2016 pārstāvēs Inga un Ina Jajus. Meitenēm bija sekmīgs un radošs  smu „L.E.S.”

Paldies vecākiem par atbalstu šo radošo darbu tapšanā!

 

Ar rudenīgiem sveicieniem,

skolotāja Iveta Leitlante