Mūsu skolas skolēnu pieredze SMU gadatirgū.

Aktualitātes: 2016. gada 6. decembris

Mūsu skolas skolēnu mācību uzņēmumi „Martas darbnīca”, „L.E.S.” un „A cup of ink” 2. decembrī piedalījās reģionālajā Ziemassvētku gadatirdziņā Bauskā. Izvēlētā vieta bija Bauskas autoosta, kas nodrošināja daudz interesentu un pircējus.   SMU izvērtēja žūrija , kas intervēja jaunos uzņēmējus un noteica tirgojamo preču kvalitāti, sniedza padomus.

Šajā Ziemassvētku tirdziņā piedalījās 23 uzņēmumi no Bauskas, Jelgavas, Rīgas. Konkurence, lai pārdotu savu preci ir nopietna. Tika piedāvātas tirgošanai šādas preces; ekoloģiskās tējas, vannas skrubji, bumbas un dažādas citas dabīgas lietas, gravētas krūzes, sveces, aksesuāri – adījumu un audumu noderīgas lietas, interjera priekšmeti, koka izstrādājumi ekonomiskās spēles un daudz citu kvalitatīvi sagatavotu preču.

„Martas darbnīcu”pārstāvēja Marta un Annija no 4.B klases. Marta kopā ar mammu bija audzējušas, fasējušas un skaisti noformējušas dažādu piparmētru tēju izlasi. Daudzi pircēji vispirms varēja izsmaržot 9 dažādus piparmētru veidus. Simpātijas jau tika gūtas Mārtiņdienas gadatirgū. Annija bija labs atbalsts draudzenei. Tika nopelnīti pirmie īstie finanšu līdzekļi!

11.A klases māsas Ina un Inga jau otro gadu ir sevi pierādījušas , kā kvalitatīva un estētiski baudāmas preces ražotājas un profesionālas tirgotājas. Meitenes simboliskos dekorus, rotas tirgo atbilstošos auduma maisiņos ar pievienotiem aprakstiem par simbolu nozīmi. Tika iegūta nominācija „Kvalitātes produkts”.

Jaunu uzņēmumu ir izveidojis Kevins Marks no 11.A klases „A cup of ink”. Uzņēmums nodarbojas ar interjera priekšmetu izstrādi tintes tehnikā. Kevinam ir mākslinieciskas dotības un tās tiek sekmīgi pielietotas. Palīdz Alīna Žuka. Tika iegūta nominācija „Inovatīvs produkts”un simpātiju balva no Swedbank.

 

Kopsummā mūsu skolas skolēni katru mācību gadu ir ieguvuši daudz un dažādu nomināciju , piemēram „Videi draudzīgs produkts”, „Labākais stends”, simpātiju balvas, dāvanu kartes, ekskluzīvas balvas – braucienu ar jahtu, daudz citu ,kā arī pateicības!

Skolēnu radošajam lidojumam robežu nav un to var redzēt visos SMU tirdziņos!

Ekonomikas skolotāja Iveta Leitlante