Mūzikas skolas koncerts

Aktualitātes: 2013. gada 28. februāris

Bauskas mūzikas skolas audzēkņi šogad ieviesuši jaunu tradīciju – uzstāties savās vispārizglītojošajās skolās. Pirmais šāds koncerts februārī notika Bauskas 2.vidusskolā un tas bija ļoti sirsnīgs. Jaunie mākslinieki tagad novērtējuši iespēju uzstāties un atrādīt savas muzikālās prasmes skolasbiedriem. Mūzikas skolā pašlaik izglītojas 26 mūsu skolas audzēkņi.

Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi pauda gandarījumu par klausītāju atsaucību, ieinteresētību un nopietno attieksmi pret jaunajiem izpildītājiem. Īpašu publikas atzinību izpelnījās pūtēju nodaļas audzēkņi, skaļus klausītāju aplausus saņēma mazās kora klases meitenes un jaunie pianisti. Svarīga uzstāšanās bija 4.b klases un Bauskas mūzikas skolas 2. akordeona klases audzēknim Vadimam Cvetkovam.

Vadims ir piedalījies starptautiskajā akordeonistu festivālā Jelgavā, bet uzstāšanās savā skolā viņam bija iespēja nostiprināt savu repertuāru, lai pēc tam veiksmīgi varētu piedalīties Zemgales reģiona mūzikas skolu akordeona spēles audzēkņu konkursā.

Konkursā Jelgavā Vadima izpildījumā skanēja divi skaņdarbi: komponista V. Burinska kompozīcija «Ziemas pasaka» un A. Maikapara sacerējums «Stakato prelūdija». Skolotāja Antra Rušmane ir gandarīta par veiksmīgo Vadima debiju konkursā. Jaunākajā grupā puisis ieguva trešo vietu. Skolotāja uzteic Vadima centību un nopietno attieksmi pret mācībām.

Informācija „Bauskas Dzīve”