Nodarbība “Latvijas dzīvnieki dabā un kultūrā”

Aktualitātes: 2021. gada 4. oktobris

“Latvijas skolas somas” 
nodarbība “Latvijas dzīvnieki dabā un kultūrā”
Rīgas Zooloģiskajā dārzā

   No 27.septembra līdz 30.septembrim pirmo klašu skolēni un klašu audzinātāji piedalījās nodarbībā “Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā” tā izveidota, lai saturiski atbalstītu Latvijas valsts simtgades programmas iniciatīvu “Latvijas skolas soma”. Nodarbības maršruts un saruna vijas caur Latvijas pilsētu ģerboņos atveidoto dzīvnieku prizmu, iesaistot skolēnus pētnieciskās aktivitātēs un darbībās.

   Nodarbības laikādalībnieki vēro dzīvniekus un izzina to dzīvesveidu savvaļā. Iepazītosdzīvnieka pielāgojumus salīdzina ar teikās un nostāstos aprakstīto uzvedību.Diskutē un rod argumentāciju par dzīvnieka izvēli Latvijas novadu pilsētuģerboņos, atklāj likumsakarības kultūrainavas un dzīvnieku aizsardzības jomā.