Panākumi Tehniskās jaunrades dienā

Aktualitātes: 2012. gada 5. novembris
Bauskas 2.vidusskolas skolēniem rudens brīvdienas pagāja zem dabaszinātņu mācību priekšmetu zīmes, jo notika spraiga gatavošanās „Tehniskās jaunrades dienām”, kuras notika Rīgas Tehniskās universitātes telpās 3. novembrī.

Dalība Tehniskās jaunrades dienās 9. a klases skolēniem bija panākumiem un interesantiem eksperimentiem piesātināta. Alķīmiķu darbnīcā tapa skaistas monogrammas, kuras palika katram kā apliecinājums par saistošo eksperimentu. Pēc tam notika erudītu konkurss par ķīmiju. Tajā Stīvens Berlinskis un Mārtiņš Marks Pauls ieguva otro vietu, tādējādi saņemot diplomus un piemiņas balvas.

Robotikas darbnīcā tapa skaistas motorpeles, kurā bija jāpiedalās „peļu” skriešanas sacensībās pa labirintiem. Par godalgoto trešo vietu noskrēja Renāra Rimševica robotpele. Pēc pasākuma katrs savu izgatavoto peli saņēma kā dāvanu par interesantu un izzinošu darbošanos robotikas sekcijā.

Tik veiksmīgi negāja ar „spageti tiltiem”. Pietrūka prasmju un iemaņu tiltu konstrukciju sastiprināšanā. Taču, vērojot izturības pārbaudei pieteikto tiltu izstādi un izturības pārbaudi, radās apņēmība nākamajā gadā arī tiltu konkursā startēt ar izgatavotajiem tiltiem un pieteikt tos izturības pārbaudei.

Skolotāja Anita Zibola

2.vietas ieguvēji Stīvens Berlinskis un Mārtiņš Marks Pauls 3. vietas ieguvējs Renārs Rimševics