Pateicība par piedalīšanos TJD

Aktualitātes: 2012. gada 12. novembris

Izsakām pateicību Bauskas 2. vidusskolai un īpaši skolotājai Anitai Zibolai par piedalīšanos Tehniskajās jaunrades dienās, kas norisinājās 2012.gada 3.novembrī Rīgā. Pasākuma mērķis bija ieinteresēt jauniešus dabas un inženierzinātnēs, lai ar dažādu priekšmet veidošanu, šķietami sarežģītie eksaktie mācību priekšmeti kļūtu uztverāmāki un interesantāki. Ceram, ka skolēni ieguva motivāciju un interesi turpināt savas tehniskās jaunrades gaitas un nākotnē izvēlēsies padziļināti apgūt dabas, dzīvības un inženierzinātnes.

Projektu Tehniskās jaunrades dienas rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu (RTU SP) un RTU Robotikas klubu (RTU RK). Pasākums tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Ceram, ka tiksimies atkal nākamgad novembrī kādā no 5 Latvijas pilsētām – Tehniskajās jaunrades dienās! Bet līdz tam, ja Jums ir kādi ierosinājumi turpmākai sadarbībai Tehnisko jaunrades dienu ietvaros un citos jautājumos.

Lai veicas!

Viktorija Klimko,
Projekta “Tehniskās jaunrades dienas” Komunikācijas koordinatore