Profesija- karavīrs

Aktualitātes: 2021. gada 24. novembris

23.novembrī 10.b klases skolēniem notika karjeras izglītības atbalsta stunda neierastā vidē- skolas iekšpagalmā. Tas tādēļ, lai skolēni varētu plašāk iepazīt profesijas, kuras ir  pārstāvētas militārajā jomā. Zemessardzes 53.kājnieku bataljona virsseržants Helmuts Dežurovs ar savu komandu pie skolēniem ieradās modernizētos kvadraciklos, līdzi bija ieroči, dažādi aizsargtērpi un ierīces, kuras tiek izmantotas darbā.

Pasākuma laikā virsseržants pastāstīja par savu darba specifiku, iepazīstināja ar izglītības iestādēm , kurās var apgūt militārās profesijas . Sarunā tika uzsvērta  Zemessardzes nozīme  mūsu valsts aizsardzībā , kā arī virsseržants aicināja jauniešus jau šobrīd domāt par savu nākotnes profesiju.  Skolēni , apskatot tehniku, uzdeva dažādus jautājumus, izmēģināja uzskates līdzekļus darbībā.