Sacenšas lielie smīdinātāji

Aktualitātes: 2011. gada 2. marts

Izsmieties no sirds—tas patiesi ir veselīgi. Smiekli vairo skaistumu, asprātīgi cilvēki ir interesanti, un, ja vēl tādi ir klases biedri… Par to 1.martā varēja pārliecināties un līdzi just Bauskas Bērnu un jauniešu centrā, kur notika novada asprāšu konkurss ,,Anekdošu virpulis”.

Mūsu skolu pārstāvēja četri 1.-4.klašu un četri 8.-9.klašu skolēni. Viņi ar citu skolu audzēkņiem sacentās anekdošu stāstīšanā. Nu gan bija jautri—tās kā no pārpilnības raga bēra lielie stāstnieki, uz zoba pavilkdami čukčas, blondīnes, skolas Pēterīti, dzīvnieciņus u.c.

Lielie smējēji Alise Lapsa (3.a), Rainers Maskalāns (1.b), Armīns Blūms (8.b), Vilnis Dervins (8.b), Andrejs Dubanevičs (9.c), Renārs Ļevko (9.c) ieguva atzinības balvas. Nikola Vecele (1.b) un Amanda Savicka (3.a) ieguva dižlielā smīdinātāja titulu. Abas meitenes 1.aprīlī anekdošu konkursā pārstāvēs skolu republikas mērogā.

Paldies skolotājiem un vecākiem, kuri sagatavoja skolēnus anekdošu konkursam!

Ruta Dābola

Latviešu valodas un literatūras skolotāja