Skolēni piedalās JAL uzņemējdarbības konferencē “Uzdriksties uzvarēt!”

Aktualitātes: 2015. gada 12. oktobris

Mūsu skolas skolēni 8. oktobrī piedalījās JA Latvija rīkotajā uzņēmējdarbības iedvesmas konferencē “uzdrīksties uzvarēt!” Sākot no 4. klases līdz 11. klašu skolēniem bija tā fantastiskā iespēja uzzināt biznesa pasaules jaunumus, veiksmes stāstus, kā veidot savu SMU, kā nepadoties pie pirmajām neveiksmēm.

Skolēnus uzrunāja J. Palkavnieks – draugiem.lv runasvīrs, M.Opelts – Giraffe 360˚ dibinātājs un vadītājs, E. Rozenvalds – Wood Religion Barber Shop dibinātājs un vadītājs, A. Mednis – Inspired Digital vadītājs, Claudio A. Rivera – RBS bakalaura programmas direktors, A. Rostovskis – LTRK prezidents, BA Turība attīstības padomes priekšsēdētājs un augstskolas dibinātājs.

20151008_145917 20151008_155852

Mūsu skolēnu atziņas: Nelda no 5. B klases – man patika pie Claudio A. Riveras darboties radošajā darbnīcā, vēl mani interesēja, kad stāstīja un rādīja prezentāciju par sociālajiem tīkliem. Es noteikti kādreiz vēl gribētu braukt uz tādu pasākumu un dabūt kādu balviņu. Angelīna no 6. A klases – brauciens uz Rīgu ļoti patika! Konference priekš manis bija iespaidīga un iedvesmojoša.  Aleksandra no 8. A klases – šī konference ļoti iedvesmoja, ja varēja redzēt, kā jaunie uzņēmēji prezentēja savu darbu un pastāstīja, kā pareizāk izveidot savu biznesu. Diezgan labi pavadīta diena, man patika, jo uzzināju daudz ko jaunu.

Vecāko klašu skolnieces Viviāna no 11. A – uzskatu, ka tas bija ļoti noderīgs seminārs, jaunie uzņēmēji sniedza iedvesmu uzsākt uzņēmējdarbību! Laura P.  – ļoti patika, uzņēmēji deva labus padomus dzīvei, kā arī uzņēmumu veidošanā.10. A klases Amanda – saņēmu daudz un interesantus padomus, kas man noderēs tālākai dzīvei, kā arī mācībās skolā. Uzņēmēji skaidroja savas veiksmes un neveiksmes cēloņus. Saņēmu arī balvu.10. B klases skolnieces Sindija – manuprāt, šī bija ļoti interesanta konference. Šodien man tika dota iespēja uzzināt ko vairāk par uzņēmējdarbību, konferencē aizdomājos par to, ko es vēlos ražot un vai vispār vēlos kļūt par uzņēmēju. Vēl man ļoti interesēja uzņēmēju stāsti. Viktorija – šodiena bija ļoti interesanta, jo es ne tikai uzzināju kaut ko jaunu par uzņēmējdarbību, bet sapratu, ka par uzņēmēju var kļūt jebkurš, kuram ir gribasspēks un mērķis. Ja man būtu iespēja, es uz šādām konferencēm brauktu katru nedēļu, jo uzņēmēju stāsti patiešām iedvesmo. Vēlos uzsākt savu biznesu un domāju, ka izveidošu labu komandu. Kopumā jauka diena, iepazīti daudz jaunu cilvēku, kuriem arī interesē uzņēmējdarbība. Paldies!

         Liels paldies skolas direktorei Verai Grigorjevai par atbalstīšanu !

Ekonomikas skolotāja Iveta Leitlante