Sporto visa klase!

Aktualitātes: 2018. gada 15. novembris

31.oktobrī “Arēnā Rīga” pulcējas gandrīz 7000 dalībnieku tostarp arī Bauskas 2.vidusskolas 2.b klases skolēni ar klases audzinātāju Jeļenu Šmiti un 3.a klases skolēni ar klases audzinātāju Jeļenu Mozgovaju piedalījās programmas “Sporto visa klase” 5.sezonas atklāšanas pasākumā. Abās klasēs sportu piecas reizes nedēļā vada sporta skolotājs Elvis Simanovičs.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā bērniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā bērniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā.

“Arēna Rīga” šodien atklāšanas pasākumā dalībniekus priecēja dažādi izklaidējoši elementi – talismanu parāde ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīte un Klasēns priekšgalā, gaismu izrāde, priekšnesumi no “Green trial” un hip-hop māksliniekiem, spraigus paraugdemonstrējumus rādīja karatē skolas audzēkņi un ielu vingrotāji, bet bungu performances solo izpildīja talantīgais buņģieris Andžejs Grauda. Savukārt visa noslēgumā ar nelielu koncertu bērnus priecēja grupa “Bermudu divstūris”.

Bez izklaidējošajiem elementiem, programmas jaunie dalībnieki saņēma oficiālo programmas piederības zīmi – karogu.

Liels satraukums pirms pasākuma sākuma.

2.b klases skolēni ar klases audzinātāju Jeļenu Šmiti un sporta skolotāju Elvi Simonoviču.