“Teātris un Es” ar jautru izrādi bērniem “Dzeltenā zemūdene”

Aktualitātes: 2023. gada 26. aprīlis

30.martā 2023.gadā Bauskas 2.vidusskolā “Latvijas skolas somas” ietvaros viesojās “Teātris un Es” ar jautru izrādi bērniem “Dzeltenā zemūdene”, kuru skolas zāle noskatījās 1.-4.klašu skolnieki.

     Trīs draugi – Bullis, Kaza un Auns šo dienu ir nolēmuši uzsākt ar jauno datorspēli “Dzeltenā zemūdene”. Katrs ir ieņēmis savu vietu slēpnī, dzinēji ir iedarbināti un īstā cīņa starp zemūdenēm tūlīt sāksies, bet tavu nelaimi! Ir pazudis internets! Ko darīt? Lugas varoņi ir izmisumā! Skaidrs ir viens – dzīve ir apstājusies. Tik ļoti viņiem šobrīd ir nepieciešams kāds piedzīvojums, ass stāsta pavērsiens vai galvu reibinošs notikums! Un tad pēkšņi vienam no draugiem rodas lieliska ideja, tikai, lai to realizētu, ir nepieciešams kaut kas īpašs…

      Izrādes laikā zālē valdīja smiekli un dziesmas. Skolēniem izrāde ļoti patika, jo jautrā un izzinošā formā (iekļaujot pasaku tēlus) tika izspēlēta situācija- kas notiek, ja mobilajiem telefoniem pazūd zona. Izrāde bija mūsdienīgā un skolēniem saprotamā valodā, stimulējot bērna iztēles un fantāzijas pasauli, attīstot radošās spējas. Tāpēc brīžiem izrādes varoņi iesaistīja savus skatītājus izrādes notikumos.