Tikšanās ar Latvijas Nacionālo bruņoto spēku pulkvedi Vili Bausku

Aktualitātes: 2023. gada 20. februāris

20.janvārī Bauskas 2.vidusskolas Baltajā zālē direktore Vera Grigorjeva aicināja vidusskolēnus uz īpašu stundu, lai satiktos ar Aizsardzības ministrijas pārstāvi, Latvijas Nacionālo bruņoto spēku pulkvedi ar zīmīgu uzvārdu -Vili Bausku. Saruna notiek laikā, kad Latvija piemin plašo tautas pretstāvi valsts savas valsts apdraudējumam Barikādēs un šodienai aktuāli ir runāt par izpratni rīcībai risku gadījumos. Vai atpazīstam viltotas ziņas, vai zinām, kā rīkoties krīzes situācijās, vai gribam iesaistīties valsts aizsardzības organizācijās – par šiem un vēl citiem jautājumiem aizritēja stunda.

Skolai ir jau izveidojusies laba sadarbība ar jaunsargu organizāciju, skolēnu vidū ir 38 jaunsargi.

Attēlā redzamas jaunsardzes Aleksa un Keita, 12.klases skolnieces, kas par savu aktivitāti pasākumā saņēma dāvanas.

Pulkvedis atvedis dāvanu arī skolai, direktore to saņemt aicina vēstures un angļu valodas skolotāju, arī zemessargu Mārtiņu Paulu.