Uzdevumi.lv sveic jaunajā mācību gadā!

Aktualitātes: 2015. gada 11. septembris

Digitālais mācību līdzeklis Uzdevumi.lv no sirds sveic ar jauna mācību gada sākšanos! Skolēniem novēlam nezaudēt izturību un apņēmību visa mācību gada garumā, skolotājiem – paklausīgus, sekmīgus un radošus skolēnus, bet vecākiem – bērnus, ar kuru sasniegumiem lepoties!

Arī šogad Uzdevumi.lv būs kopā ar jums un palīdzēs ne vien sarežģītu skolas uzdevumu risināšanā skolēniem, bet arī atvieglos mācību procesu skolotājiem un vecākiem.

Palīgs skolēniem

• Patstāvīga neizprasto un neiespēto tēmu apgūšana
  • Gatavošanās ieskaitēm un Valsts pārbaudes darbiem
  • Mācīšanās no savām kļūdām un sekmju uzlabošana

Risināt uzdevumus un sagatavoties ieskaitēm iespējams sadaļā “Virtuālā skola”.

Sabiedrotais skolotājiem

• Vienkāršo un modernizē skolotāju darbu un uzlabo skolēnu sekmes
  • Palīgs uzdevumu risinājuma gaitas skaidrošanai klasē
  • Elektronisku pārbaudes darbu un mājasdarbu izveide
  • Automatizēts vērtēšanas process un vērtējumu pārnešana uz E-klasi

Ieskats skolotājam svarīgākajās portāla sadaļās atrodamas sadaļā “Skolotājiem”.

Atbalsts vecākiem

• Digitāls privātskolotājs – portāls izskaidros bērnam to, kas vecākam piemirsies
  • Iespēja sekot līdzi bērna rezultātiem un saņemt atskaites par skolēna paveikto portālā

Kā palīdzēt bērnam uzlabot sekmes, izmantojot Uzdevumi.lv, aprakstīts sadaļā “Vecākiem”.

Mobilā versija un citi jaunumi

Līdz ar jauna mācību gada iestāšanos, Uzdevumi.lv lietotājiem piedāvā jaunizveidoto portāla mobilo versiju. Atver Uzdevumi.lv savā viedtālrunī vai planšetdatorā un novērtē pievilcīgo dizainu, kā arī ērti un ātri piekļūsti sev interesējošajām tēmām un uzdevumiem!

Šovasar Uzdevumi.lv satura veidotāji cītīgi pastrādājuši, kā rezultātā Virtuālās skolas saturs ir būtiski papildināts, turklāt jaunas tēmas tiek publicētas katru mēnesi. Uzdevumi.lv 2015./2016. mācību gadu uzsāk ar vairāk nekā 5 000 000 uzdevumu variantu skolas mācību priekšmetos. Reģistrējies Uzdevumi.lv un pievienojies tiem, kam patīk mācīties un mācīt mūsdienīgi!

www.uzdevumi.lv1111