LOK projekts “SPORTO VISA KLASE”

Par projektu SPORTO VISA KLASE          VIDEO relīze

Šī gada 1.novebrī jau piecas mūsu skolas klases ar klases audzinātājām Ingu Golovčansku, Larisu Čehoviču, Jeļenu Šmiti, Jeļenu Mozgovaju, Aiju Jurgelānu un sporta skolotājiem Alekseju Grigorjevu un Jeļenu Vederņikovu devās uz atklāšanas pasākumu „Sporto visa klase” Arēnā Rīga. Programma jau darbojas 6.sezonu un šogad uz atklāšanas pasākumu pulcējās gandrīz 8000 dalībnieku no visas Latvijas. Bija ļoti plaša un aizraujoša atklāšanas ceremonija.

Atklāšanas sākumā skolēniem tika nolasīta Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita apsveikuma vēstule, kurā tika uzsvērt: „ka projekts “Sporto visa klase” ir nozīmīgs visai Latvijai: tas rosina jauniešus būt aktīviem, mērķtiecīgiem, līdzdarboties un jau no mazotnes izvēlēties veselīgu un sportisku dzīvesveidu.” Programmas jaunie dalībnieki (2.a, 2.b un 3.a klases) saņēma oficiālo programmas piederības zīmi – karogu, kā arī kopā ar Latvijas vieniem no labākajiems portistiem – Anastasiju Kravčenoku, Aļonu Ostapenko, Jāni Blūmu, Reini Nitišuun Sindiju Bukšu nodeva programmas “Sporto visa klase” svinīgo zvērestu.

“Arēna Rīga” atklāšanas pasākumā dalībniekus priecēja dažādi izklaidējoši elementi –talismanu parāde ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīte un Klasēns priekšgalā, gaismu izrāde, priekšnesumi no “Green trial” un “Mototrial” dalībniekiem, kurus paspilgtināja mūziķi no grupas “Sub Scriptum”, bet izklaides programmas noslēgumā ar lielām ovācijām “Arēnā Rīga” tika sagaidīta grupa “Bermudu divstūris”.

2020./2021.macību gadā “Sporto visa klase” klases:

• 2.a klase. Klases audzinātāja Mārīte Aleksandrova, sporta skolotāja Ieva Šteinberga
  • 2.b klase. Klases audzinātāja Indra Hiršfelde, sporta skolotāja Ieva Šteinberga
  • 2.c klase. Klases audzinātāja Dzintra Pavāre, sporta skolotāja Ieva Šteinberga
  • 3.a klase. Klases audzinātāja Larisa Čehoviča, sporta skolotājs Aleksejs Grigorjevs
  • 3.b klase. Klases audzinātāja Aija Jurgelāne, sporta skolotāja Jeļeva Vedernikova
  • 4.a klase. Klases audzinātāja Inga Golovčanska, sporta skolotājs Aleksejs Grigorjevs
  • 4.b klase. Klases audzinātāja Jeļena Šmite, sporta skolotājs Elvis Simanovičs
  • 5.a klase. Klases audzinātāja Inese Korčevaja, sporta skolotājs Elvis Simanovičs