Svētku koncerts „Latvijai 101”

Aktualitātes,Galerijas: 2019. gada 16. novembris

Svētku priekšvakarā 15.11.2019. skolas aktu zālē skanēja svētku koncerts par godu Latvijas simtu pirmajai gadadienai. Skolas direktore Vera Grigorjeva uzrunāja klātesošos un sveica valsts svētkos. Goda viesis koncertā bija Bauskas mērs Arnolds Jātnieks, kurš sveica skolotājas Viju Vīgupu un Ritu Skaradihinu ar atzinības rakstiem.

11. klases skolēni pastāstīja par Latvijas simboliem un vēsturi. Paldies vēstures skolotājai Ivetai Jablačkinai par skolēnu sagatavošanu. Mazie pirmklasnieki lepojas, ka dzīvo vietā, kur Gauja viļņus uz jūru nes, kur māju logos uguns deg, kur miglas vāli tik balti, kur ābeļdārzos āboli smaržo, kur ceriņos meklējam laimi, kur dārzos visskaistākās puķes zied, jo dzīvo zemē, ko par Latviju sauc. 

„Tu esi tik maza, tu būsi tik liela,

Cik lielu mēs tevi ar savām rokām,

Cik lielu mēs tevi ar savām domām un sirdi

Pasaulē audzēsi.”   

                                                             (L.Brīdaka)