Bauskas 2.vidusskolas klases saliedēšanas sporta svētki

Aktualitātes,Galerijas: 2015. gada 5. oktobris

Visā Eiropā, tajā skaitā Bauskas novadā, septembris aizvadīts sporta noskaņās, arī mūsu skola organiozēja divas sporta dienas.

Pasākumus veidoja skolotājs Aleksejs Grigorjevs un  skolotāja Jeļena Vederņikova kopā ar 12. klasēm, izmantojot divpadsmito klases skolēnu pieredzi dalībā sportiskos un saliedējošos pasākumos un sacensībās. Klases, sākot ar piekto un beidzot ar devīto, pārbaudīja savus spēkus 6 disciplīnās, neaizmirstot no sākuma iesildīties. Disciplīnās tika pārstāvēti populāru sporta veidu elementi, kā basketbols, futbols, florbols un volejbols. Klases sacentās neparastajos sporta veidos, arī virves vilkšanā. Pasākuma uzdevums nebija vietu sadale uz pjedestāla, bet gan klases saliedēšanās, kā arī trenēt savu prātu, garu un ķermeni, un apzināties nepieciešamību rūpēties par savu fizisko attīstību, veselību un drošību.

Arī otra diena aizritēja līdzīgi, bet jau sākumskolas skolēniem. Disciplīnu grūtības pakāpes bija nedaudz zemākas, un virves vilkšanu aizstāja stafetes. Ne tikai skolēni, bet arī klašu audzinātājas izrādīja sportisko azartu.

Visi lieliski pavadīja divas siltas septembra piektdienas.

Mārtiņš Marks Pauls, 12.a klases skolēns