Eiropas Sporta nedēļa 6.a klasē

Aktualitātes,Galerijas: 2017. gada 13. oktobris

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros mūsu skolas 6.a klase vēra durvis – Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, lai piedalītos sportiskos un radošos pasākumos.
22. septembrī plkst. 11.00 notika veselīga dzīvesveida un uztura nodarbība pusaudžiem (11 – 15 gadi), kur pirmajā daļā “Prātīgs uzturs” uztura speciālistes no “Foodtastic!” iesaistīja skolēnus diskusijā par veselīgu dzīvesveidu, tostarp uzturu, runāja par cilvēka organismu kā unikālu, sarežģīti veidotu sistēmu, par ikdienas ēdienkartē nepieciešamajām uzturvielu grupām, to nozīmi organisma funkcionēšanā un veselības stiprināšanā. Jaunieši uzzināja, kas ir kvalitatīva pārtika, kā saplānot ikdienas maltītes un izvēlēties uz skolu ņemamās uzkodas. Nodarbības otrajā daļā treneres Judītes Žižkunes vadībā skolēni izkustējās un izstaipījās, iemācoties vingrojumus, kas viegli izpildāmi skolā starpbrīžos, lai pēc tam veiksmīgi un produktīvi turpinātu mācīties.