Izstāde “Skola 2011”

Galerijas: 2011. gada 18. marts

Izstāde “Skola 2011”

No 3.-6.martam izstāžu centrā Ķīpsalā risinājās 17. starptautiskā izglītības izstāde «Skola 2011». Līdztekus tai varēja apskatīt 14. starptautisko grāmatu un izdevniecību izstādi «Baltijas grāmatu svētki 2011».

Bauskas 2. vidusskolas vairāku izlaiduma klašu kolektīvi devās uz izstādi, lai klātienē parunātos ar augstskolu pasniedzējiem un studentiem. Šādās sarunās gūtās atziņas daudz labāk palīdz izvēlēties nākamo mācību iestādi un nākotnes profesiju.»
Šogad izstādē piedalījās vairāk nekā 140 dalībnieku no 14 valstīm. Te varēja uzzināt par interešu izglītību, iepazīties ar svešvalodu un citu mācību kursu piedāvājumu. Bija pieejama informācija tiem, kuri izlēmuši studēt augstskolās vai mācīties kursos ārvalstīs.
Daudzi izstādes dalībnieki bija domājuši, kā pēc iespējas atraktīvāk pārsteigt apmeklētājus. Piemēram, Latvijas Kultūras koledža aicināja apmeklēt «Mazo Holivudu», kurā darbojās koledžas seriāla varoņi, visus interesentus iepazīstinot ar jaunākajām studiju programmām. Ventspils Augstskolas stendā augstskolas talismans kaija Ventiņš aicināja interesentus uz netradicionālām sporta spēlēm, kuru mērķis bija pārspēt Ventiņu.