Noslēdzies Bauskas novada konkurss “Gada skolotājs”

Aktualitātes,Galerijas: 2015. gada 27. novembris

2015.gada novembris

Bauskas kultūras centrā trešdien, 25. novembrī, apbalvoja labākos pedagogus. Šogad izglītības iestādes dalībai konkursā ir izvirzījušas 32 pretendentus. Konkursam “Bauskas novada Gada skolotājs” kandidātus varēja pieteikt sešās nominācijās.

Vislielākā konkurence ir nominācijā „Gada skolotājs pamatskolā” ar 7 dalībniekiem, 5 kandidāti bija uz nominācijām „Gada skolotājs pirmsskolā” un „Gada skolotājs sākumskolā”. Trīs vidusskolas izvirzījušas savus pedagogus uz nomināciju „Gada skolotājs vidusskolā”. Pasākumā apbalvoja arī labāko novada izglītības iestāžu vadītāju vai vietnieku, kā arī labāko skolotāju profesionālās ievirzes un interešu izglītībā.

 

Konkursam izvirzītie kandidāti no Bauskas 2.vidusskolas:

“Gada skolotājs pamatskolā”  –  Ruta Dābola

“Gada skolotājs vidusskolā” – Aleksejs Grigorjevs

“Gada labākais izglītības iestādes vadītāja vietnieks” – Juta Gaiķe

Apsveicam!

sm3_ziedi-ruda-dekaine