Projekta “Eiropa jauniem cilvēkiem” (European project for Young People) partneru vizīte Bauskas 2.vidusskolā 27.09.- 06.10.2010.

Galerijas: 2010. gada 22. oktobris

Bauskas 2. vidusskolā 27. septembrī ieradās starptautiska projekta partneri no Spānijas rietumu reģiona Estremadūras. Desmit jauniešus un divas skolotājas baušķenieki sagaidīja Rīgas lidostā un pēc tam Bauskā iepazīstināja ar viesģimenēm, kurās ciemiņi uzturējās vienu nedēļu.

Šogad 2. vidusskola iesaistījās projektā «Eiropa jauniem cilvēkiem» («European Project for Young People»), kurā darbojas arī Spānija. Mūsu skolas audzēkņu un skolotāju grupa šī gada aprīlī viesojās pie spāņu sadarbības partneriem. 28. septembrī ciemiņi iepazinās ar 2. vidusskolu, apmeklēja skolēnu radošās darbnīcas, devās ekskursijā uz Bauskas pili un vecpilsētu.

29. septembrī notika Bauskas 2. vidusskolas audzēkņu un spāņu ciemiņu draudzības skrējiens no Korfa dārza pa tuvākā mikrorajona ieliņām – Dārza, Ceriņu, Biržu u. c. Abu valstu draudzību simbolizēja karodziņi, ko dalībnieki ņēma līdzi, veicot distanci. Savukārt nedēļas nogalē jauniešu delegācija piedalījās ekskursijā uz Siguldu un Ventspili, lai baudītu rudens krāsas un labāk iepazītu Latviju.
Projekta sadarbības partneriem 4. oktobrī tika rīkota pieņemšana Bauskas novada domē.