Skolas iekšējie noteikumi

Bauskas 2. vidusskolas iekšējās kārtības noteikumi (Grozījumi 24.05.2024.)

Bauskas 2.vidusskolas audzināšanas darba programma 2022. – 2024. mācību gadam

Bauskas 2.vidusskolas kārtība, kādā izglītības iestāde informē izglītojamo vecākus, pašvaldības vai valsts iestādes, ja izglītojamais bez attaisnojoša iemesla neapmeklē izglītības iestādi

Attālināto mācību organizēšanas un īstenošanas

Kārtība, kādā izglītības iestādē uzturas nepiederošas personas

Bauskas 2.vidusskolas nolikums   Apstiprināts Bauskas novada domes sēdē 2021.gada 23.decembrī (protokols Nr.9, 16.punkts)

Bauskas 2. vidusskolas darba kārtības noteikumi  (Grozījumi  20.02.2020., 09.03.2022.)

Bauskas 2.vidusskolas kārtība, kādā tiek vērtēti izglītojamo mācību sasniegumi    Apstiprināti 2024.gada 25. janvārī

Bauskas 2.vidusskolas darba kārtības noteikumi DARBINIEKIEM  (Grozījumi  20.02.2020.; 09.03.2022; 15.05.2024.)

Drošības noteikumi:

Izglītojamo drošības noteikumi

Par drošību mācību laikā un to starplaikos

Drošības noteikumi bioloģijas kabinetā. Drošība telpās, kurās ir iekārtas un vielas, kas var apdraudēt izglītojamo drošību un veselību.

Drošības noteikumi datorikas kabinetā. Drošība telpās, kurās ir iekārtas un vielas, kas var apdraudēt izglītojamo drošību un veselību.

Drošības noteikumi dizaina kabinetā. Drošība telpās, kurās ir iekārtas un vielas, kas var apdraudēt izglītojamo drošību un veselību.

Drošības noteikumi ķīmijas kabinetā. Drošība telpās, kurās ir iekārtas un vielas, kas var apdraudēt izglītojamo drošību un veselību.

Noteikumi par drošību, veicot praktisko un laboratorijas darbus

Ugunsdrošības instrukcija laboratorijas un datortehnikas telpās

Drošības noteikumi fizikas kabinetā. Drošība telpās, kurās ir iekārtas un vielas, kas var apdraudēt izglītojamo drošību un veselību.

Drošības noteikumi atrodoties uz ūdens un uz ledus

Par drošību attālināto mācību laikā

Par drošību sporta sacensībās un nodarbībās

Ceļu satiksmes drošības noteikumi